اقامت رایگان گرجستان با خرید ملک

اقامت رایگان گرجستان با خرید ملک

با عرض سلام و احترام خدمت همراهان همیشگی شرکت سام جورجیا .

پیشتر و بارها از طرق مقاله های گوناگون در خصوص امور حقوقی شرکت سام جورجیا نظیر خرید ملک، خرید واحد تجاری، اقامت گرجستان و ثبت شرکت صحبت نموده ایم و در جریان هستید که اقامت را از روشهای مختلف می توان اخذ نمود.

همانطور که پیشتر نیز در خصوص خرید ملک صحبت نمودیم، با خرید ملک در گرجستان می توانید اخذ اقامت نمائید .

اما لازم است بدانید در صورتی که قیمت ملک خریداری شده ی شما (قیمت کارشناسی) مطابقت با قوانین اقامتی گرجستان نداشته باشد احتمال زیاد از این طریق به شما اقامت نخواهند داد .

توجه داشته باشید که در خصوص اخذ اقامت گرجستان نکات مهمی وجود دارد که می بایست به تمامی آنها آگاه باشید و یکی از آنها نیز این است که املاکی که ارزش کارشناسی شده ی آنها قیمتی زیر مبلغ ۳۵، ۴۰ و یا ۴۵ هزار دلار آمریکا باشد از نظر قوانین اقامتی املاک موجهی برای اخذ اقامت نیستند .

پیشنهاد می کنیم برای خرید خانه و یا ملک در گرجستان تحقیقات فراوان انجام داده و یا با کارشناسان ما در سام جورجیا تماس بگیرید و از مشاوره رایگان کارشناسان ما بهرمند شوید .

در صورتی که موفق به پیدا کردن ملکی شوید که در خور و مناسب شرایط شما باشد، با خرید و ثبت  به نام خود مالکیت سند را اخذ نمائید، اما پیش از آن نکاتی که در اینجا به آنها اشاره شده را مدنظر قرار دهید .

توجه داشته باشید که بنا بر تصمیم هئیت مدیره شرکت سام جورجیا، از این پس هموطنان و عزیزانی که از سمت شرکت سام جورجیا اقدام به خرید املاک می نمایند، اقامت آنها به رایگان اخذ خواهد شد.

بیشتر بخوانید !
حداقل مبلغ مورد نیاز برای خرید ملک در گرجستان

همراهان گرامی ، در صورت داشتن هرگونه سوال و یا وجود ابهام، ما را در قسمت نظرات آگاه نمائید .

 

با تشکر.

سام جورجیا